W dniu dzisiejszym drogi Tatku,
zdrowia, szczęścia
i dostatku.
W życiu samych przyjemności,
w  duszy niechaj spokój gości.

02-06-2020

DRODZY RODZICE!

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY - LIPIEC  ZGŁASZAMY TELEFONICZNIE DO 10 CZERWCA 2020 ROKU
31-05-2020

KOCHANE DZIECI

z okazji Waszego święta życzymy Wam:
snów kolorowych, zabaw szalonych,  przygód wspaniałych, góry słodkości
i mnóstwa radości.

Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci.
Wszystkie informacje poniżej i w załącznikach.
30-04-2020

DRODZY RODZICE!

Prosimy zapoznać się z wytycznymi i procedurami, które zostały przygotowane na czas epidemii.
Treść wyżej wymienionych dokumentów znajduje się niżej.

Orerta Telewizji Polskiej i Polskiego Radia dla dzieci, rodziców oraz nauczycieli
Dyrektor Przedszkola ogłasza postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne,
aby zapewnić ciągłość pracy terapeutycznej raz w tygodniu będę przesyłać na udostępnione przez Państwa adresy e-mail materiały i instruktaże do ćwiczeń w domu. Oczywiście nie da się zdalnie prowadzić procesu terapeutycznego w pełnym zakresie. Natomiast można realizować ćwiczenia doskonalące i utrwalające dotychczas nabyte umiejętności oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe istotne dla dalszego rozwoju mowy dziecka.
Proponowane ćwiczenia będą dostosowane do indywidualnych potrzeby dzieci i nieobciążające nadmiernie czasowo.
Jeżeli będziecie Państwo potrzebowali konsultacji, porady, to udzielę jej za pośrednictwem poczty elektronicznejkrystyna.piekarska@op.pl lub telefonicznie  tel. 691 615 561
 - w poniedziałki  w godz. 8-15.

Zachęcam do współpracy i pierwszego kontaktu  e-mailowego ze mną – w wiadomości wystarczy wpisać imię i nazwisko dziecka. Pierwsze ćwiczenia dla dziecka prześlę w ciągu najbliższych dwóch dni.

Pozdrawiam wszystkich Państwa i dzieci
Krystyna Piekarska -logopeda

DRODZY RODZICE !
Materiały do pracy z dziećmi w domu znajdzecie Państwo poniżej w poszczególnych grupach.
 Miłej zabawy i owocnej pracy.

W związku z zaistniałą sytuacją zabawa i nauka pzez jakiś czas odbywać będzie się w domu.
Na stronie głównej w poszczególnych grupach są przygotowane materiały edukacyjne. Zachęcamy do skorzystania.
25-03-2020

GRUPA I

MATERIAŁY DO PRACY W DOMU

Sobota 20 kwietnia 2024