JASEŁKA

GRUPA  IV i VI
Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Dzieci z wielkim zapałem przygotowywały swoje występy. Przedstawienie były wyjątkowe. Przedszkolaki w pięknych strojach z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role. Mali artyści śpiewali pastorałki i kolędy oraz wykonywali układy taneczno-ruchowe a przepiękne scenografie nadawały temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Aby szczególnie podkreślić magię dobroci tychże świąt wstępem na przedstaiwnie była pieluszka. Wszystkim którzy włączyli się w akcję "Pieluszka dla maluszka"dla piotrkowksiego Domu Dziecka serdecznie dziekujemy!!!