Przedszkole Samorządowe nr 19 w Piotrkowie Trybunalskim

04-02-2023

SPOTKANIE Z TEATREM

ZACZAROWANY LAS
29-01-2023

SPORTY ZIMOWE

Pani Anetka z naszego przedszkola przygotowała prezentację multimedialną dotyczącą zimowych dyscyplin sportowych. Dzieci ze wszystkich grup uczestniczyły w tym spotkaniu. Prezentacja przedstawiała podzielone na kilka kategorii sporty zimowe, które są na igrzyskach olimpijskich. Młodsze dzieci poznały, a starsze utrwaliły jak wgląda znak olimpijski.
 
GR. II
15-01-2023

JASEŁKA

GRUPA  IV i VI
WYSTĘP DLA DZIECI
14-01-2023

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka - w takiej atmosferze bawiły się dzieci 13 stycznia 2023 roku  podczas balu karnawałowego w naszym przedszkolu. 
Wszystkie grupy bawiły się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny, papierowe girlandy. Wystrój każdej  z nich był bajkowy i niepowtarzalny, wprowadził dzieci w radosny nastrój, zachęcając do wspaniałej zabawy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Radości przedszkolaków nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach czaczy, samby, walczyka i  innych dziecięcych przebojach, chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez panie konkursach i pląsach.
Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
 
02-01-2023

ZMIANA KONTA

02-01-2023

GRUPA VI

Czwartek 09 lutego 2023

Apolonia, Cyryl, Marian, Sulisława