DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2022

734-4653
W piątek, 25 listopada w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każde z dzieci przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszakiem. Dzieci poznały historię tego święta. Wychowawczynie prowadziły zajęcia związane z pluszowymi misiami m.in. taniec z misiem, zabawy ruchowe z pluszakiem. Dzieci wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Dwa malutkie misie", „Jadą, jadą misie".  Wykonywały też różne prace plastyczne związane z tą ukochaną przez wszystkich zabawką. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.