Przedszkole Samorządowe nr 19 w Piotrkowie Trybunalskim

19-11-2016

DZIEŃ PRAW DZIECKA

Chcemy, żebyście już od najmłodszych lat zdawali sobie sprawę z tego, że Wam również przysługują prawa oraz jak te prawa przekładają się na Wasze codzienne życie.
Powinniście wiedzieć że, macie prawo do ochrony przed przemocą, zaniedbaniem i narkotykami, prawo do wychowania w rodzinie a w przypadku rozwodu do widywania obojga rodziców, prawo do edukacji, ochrony zdrowia i godziwych warunków socjalnych oraz, że jesteście równi wobec prawa niezależnie do koloru skóry, narodowości, wyznawanej religii czy statusu materialnego.
 
GRUPA VI WYSTĄPIŁA DLA NAJMŁODSZEJ PUBLICZNOŚCI - NASZE PRZEDSZKOLE ODWIEDZIŁY DZIECI Z POBLISKIEGO ŻŁOBKA.     W PEŁNYM SKUPIENIU ŚLEDZIŁY PRZEDSTAWIENIE JESIENNY BAL.
26-10-2016

GALERIA JESIENNA

OTO ŻYCZENIA JAKIE ZŁOŻYLI RODZICE NASZYM PEDAGOGOM
GRUPA "O" WZIĘŁA UDZIAŁ W SPOTKANIU Z PISARKĄ DZIECIĘCĄ DOROTĄ GELLNER. POETKA ZAPOZNAŁA DZIECI ZE SKRAWKIEM SWOJEJ TWÓRCZOŚCI. DZIECI MOGŁY POSŁUCHAĆ WIERSZY, OPOWIADAŃ, PIOSENEK ORAZ POBAWIĆ SIĘ WSPÓLNIE Z PANIĄ DOROTĄ.
26-09-2016

DZIEŃ CZERWONY

DNIA 28 WRZEŚNIA PROMOWALIŚMY ZDROWE ODŻYWIANIE SIĘ. UTRWALILIŚMY ZNANE OWOCE I WARZYWA W KOLORZE CZERWONYM. WĄCHALIŚMY JE, PRÓBOWALIŚMY ORAZ TWORZYLIŚMY Z NICH KUKIEŁKI. W PRZEDSZKOLU KRÓLOWAŁ KOLOR CZERWONY.
18-09-2016

NA PLACU ZABAW

W zajęciach brały udział: grupa II i V. 

Poniedziałek 27 czerwca 2022

Włodzisław, Cyryl, Bożydar