BAL K
Karnawał to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez dzieci i dorosłych.
Bal karnawałowy to szczególny dzień dla wszystkich dzieci. Przedszkolaki nie mogły się doczekać, kiedy założą swoje wymarzone stroje i zaprezentują się wśród kolegów i koleżanek w przedszkolu. Dzieci  przebrane były za bohaterów znanych bajek. W poszczególnych salach można było spotkać: wróżki, księżniczki, delikatne motylki, pszczółki, kotki, rycerzy, indian, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana......
Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 4 lutego 2022 roku i przebiegała w trochę innej formie. Ze względu na obecnie panującą pandemię wszystkie grupy bawiły się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny, papierowe girlandy. Przedszkolaki w poszczególnych grupach bawiły się przy muzyce, chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez panie konkursach, pląsach, grach sprawnościowych i zabawach muzyczno- ruchowych. Zabawa upłynęła pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.