FESTWAL "JESIEŃ W WIERSZU I PIOSENCE"

FESTIWAL
9 listopada 2022 roku w naszym przedszkolu odbył się festiwal „JESIEŃ W WIESZU I PIOSENCE”, który rozpoczęła najstarsza grupa „Biedronki” tańcem do piosenki „Idą, idą witaminki”. Następnie w barwnych strojach zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie dzieci z 12 piotrkowskich przedszkoli. Uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i upominki, a opiekunowie pamiątkowe statuetki.  Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i zaśpiewali piosenkę pt.  „Kolorowe listki” i udali się na słodki poczęstunek.
Dziękujemy wszystkim za udział w festiwalu. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli i rodziców za przygotowanie dzieci.
Dziękujemy również naszym sponsorom: FIRMIE INWEMER za ufundowanie nagród i PIEKARNI-CUKIERNI W. Chaładaja z Sulejowa za słodki poczęstunek.