Ostatni koncert filharmonii w tym roku przedszkolnym
W tym roku przedszkolnym po raz ostatni odwiedzili nas Pan Witek, który tym razem przyjechał z Panem Kubą, którzy zabrali dzieci w niezwykłą muzyczną podróż. Przedszkolaki poznały obój – wyjątkowy instrument dęty drewniany – oraz dowiedziały się, jak ważną rolę pełni on w orkiestrze.
Nie zabrakło również świetnej zabawy. Dzieci z łatwością rozpoznawały melodie z popularnych bajek, a najwięcej radości wywołały zabawne muzyczne prezentacje przygotowane przez naszych gości.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania, które odbyły się w tym roku przedszkolnym. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciekawe muzyczne przygody oraz rozwijanie w dzieciach zainteresowania światem muzyki. Do zobaczenia!
W tym roku przedszkolnym po raz ostatni odwiedzili nas Pan Witek, który tym razem przyjechał z Panem Kubą, którzy zabrali dzieci w niezwykłą muzyczną podróż. Przedszkolaki poznały obój – wyjątkowy instrument dęty drewniany – oraz dowiedziały się, jak ważną rolę pełni on w orkiestrze.
Nie zabrakło również świetnej zabawy. Dzieci z łatwością rozpoznawały melodie z popularnych bajek, a najwięcej radości wywołały zabawne muzyczne prezentacje przygotowane przez naszych gości.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania, które odbyły się w tym roku przedszkolnym. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciekawe muzyczne przygody oraz rozwijanie w dzieciach zainteresowania światem muzyki. Do zobaczenia!