WYJAZD DO MOK-U

received_1035377047519775
Dnia 11grudnia dzieci z grup IV, V i VI byly w MOK na baśni muzycznej o tematyce świątecznej pt. "MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY" . Przedszkolaki obejrzały przepiękną humorystyczną, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakowały prezenty. Nad wszystkim czuwała groźna Pani Inspektorka Kontrolka. Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz.....Św. Mikołaj zniknął!!! Co tu robić??? Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka. Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. Bo... Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!! Dzieci brały czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek. Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiły, że spektakl pozostawił niezapomniane wrażenia.