DZIEŃ SZIECKA GR 2

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.  W naszym przedszkolu od samego rana panowała atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Zaraz po śniadaniu nauczycielki przygotowały niespodziankę dla dzieci - przedstawienie o Kubie i Bubie w oparciu o książkę Grzegorza Kasdepke "Bon czy ton". Przedszkolaki poznały, czym jest savoir-vivre. Po przedstawieniu każda grupa świętowała Dzień Dziecka w swojej grupie. Były konkursy, zabawy muzyczno-ruchowe: "Kaczuchy", "Dwóm tańczyć się zachciało", "Boogie-woogie" i inne. Dzieci z grupy IV wybrały się na wycieczkę do pizerii, a do dzieci z grupy I i II został zaproszony animator, który w ogrodzie przedszkolnym za pomocą urządzenia robił wielkei bańki mydlane. Dużą atrakcją było też malowanie twarzy - dzieci mogły wybrać sobie malunek na twarz. Mamy nadzieje, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie długo wspominany przez dzieci.