SPOTKANIE Z POLICJANTEM

policjant
12 października 2022 roku ważnym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta Pani policjant i Pana policjanta  w przedeszkolu.  Przedstawiciele policji rozmawiali z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypomnieli jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Przypomnieli również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Policjant powiedział dlaczego konieczna jest jazda  w fotelikach z zapiętymi pasami. Dzieci miały również okazję poznać umundurowanie i wyposażenie potrzebne w codziennej pracy policjanta. Na koniec spotkania dzieci zostały obdarowane elementami odblaskowymi, które będą mogły nosić przy swoje odzieży. Dzięki takim spotkaniom , dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze będą mogły zwrócić się o pomoc.