ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

LOG STR

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne,
aby zapewnić ciągłość pracy terapeutycznej raz w tygodniu będę przesyłać na udostępnione przez Państwa adresy e-mail materiały i instruktaże do ćwiczeń w domu. Oczywiście nie da się zdalnie prowadzić procesu terapeutycznego w pełnym zakresie. Natomiast można realizować ćwiczenia doskonalące i utrwalające dotychczas nabyte umiejętności oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe istotne dla dalszego rozwoju mowy dziecka.
Proponowane ćwiczenia będą dostosowane do indywidualnych potrzeby dzieci i nieobciążające nadmiernie czasowo.
Jeżeli będziecie Państwo potrzebowali konsultacji, porady, to udzielę jej za pośrednictwem poczty elektronicznejkrystyna.piekarska@op.pl lub telefonicznie  tel. 691 615 561
 - w poniedziałki  w godz. 8-15.

Zachęcam do współpracy i pierwszego kontaktu  e-mailowego ze mną – w wiadomości wystarczy wpisać imię i nazwisko dziecka. Pierwsze ćwiczenia dla dziecka prześlę w ciągu najbliższych dwóch dni.

Pozdrawiam wszystkich Państwa i dzieci
Krystyna Piekarska -logopeda