ZAKOŃCZENIE STARSZAKÓW

ZAKOŃCZENIE ROKU
Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stają się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata starszakami.
Uroczyste pożegnania już za nami ,Wzruszenie połączone z radością towarzyszyło nam od samego rana, mamy świadomość, że to ostatnie chwile beztroskiego dzieciństwa. Już niedługo czekają na nas nowe wyzwania.  Pod czujnym okiem Pań dzieci przygotowywały prezentację swoich umiejętności – a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas. Starszaki śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze. Po części artystycznej dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.