BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA TAK PIĘKNE I ORYGINALNE PRACE.
TAK BAWILIŚMY SIĘ NA BALU...
11-12-2016

MIKOŁAJKI 2016

I W TYM ROKU UDAŁO SIĘ NAM!!!!  - BYLISMY GRZECZNI WIĘC ODWIEDZIŁ NAS ŚWIĘTY MIKOŁAJ
W Andrzejkowe południe bawiliśmy się przy muzyce, wróżyliśmy i braliśmy udział w wielu konkursach.
19-11-2016

DZIEŃ PRAW DZIECKA

Chcemy, żebyście już od najmłodszych lat zdawali sobie sprawę z tego, że Wam również przysługują prawa oraz jak te prawa przekładają się na Wasze codzienne życie.
Powinniście wiedzieć że, macie prawo do ochrony przed przemocą, zaniedbaniem i narkotykami, prawo do wychowania w rodzinie a w przypadku rozwodu do widywania obojga rodziców, prawo do edukacji, ochrony zdrowia i godziwych warunków socjalnych oraz, że jesteście równi wobec prawa niezależnie do koloru skóry, narodowości, wyznawanej religii czy statusu materialnego.

GRUPA VI WYSTĄPIŁA DLA NAJMŁODSZEJ PUBLICZNOŚCI - NASZE PRZEDSZKOLE ODWIEDZIŁY DZIECI Z POBLISKIEGO ŻŁOBKA.     W PEŁNYM SKUPIENIU ŚLEDZIŁY PRZEDSTAWIENIE JESIENNY BAL.
26-10-2016

GALERIA JESIENNA