NAJLEPSZE ŻYCZENIA!!!
„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20.09. w czwartek kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka.  W tym dniu nie zabrakło okazji do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji.  Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.
Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

23 września do wspólnych zabaw zaprosiła nas żółta kredka.
18-09-2022

DZIEŃ KROPKI

15 września obchodziliśmy Dzień Kropki
15-09-2022

WIZYTA W BIBLIOTECE

Cudowna pogoda sprzyja spacerom. 14 września grupa VI  "Motylki" odwiedziły bibliotekę. Zobaczyliśmy ile książek mieści się na półkach i jak się je wypożycza. Dzięki tej wizycie poznalismy przygody Nudzimisia.
Kochane Dzieci !
Serdecznie witamy Was po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi.
Szczególnie gorąco  witamy naszych nowych wychowanków, którzy po raz pierwszy przestąpili progi naszego przedszkola..Życzymy im szybkiej adaptacji oraz wspaniałej zabawy.

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stają się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata starszakami.
Uroczyste pożegnania już za nami ,Wzruszenie połączone z radością towarzyszyło nam od samego rana, mamy świadomość, że to ostatnie chwile beztroskiego dzieciństwa. Już niedługo czekają na nas nowe wyzwania.  Pod czujnym okiem Pań dzieci przygotowywały prezentację swoich umiejętności – a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas. Starszaki śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze. Po części artystycznej dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.

Czwartek 18 kwietnia 2024

Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara