W dniu 31 października w grupie III odbyła się dyskoteka z okazji święta HALLOWEEN. Jak wiadomo, jest to święto obchodzone w krajach anglojęzycznych. Tego dnia organizuje się bale przebierańców i różnego rodzaju bale tematyczne, gdzie główną atrakcją stają się wymyślne kostiumy. Nasze dzieciaki również skorzystały z okazji do przebieranek i zaprezentowały swoje stroje. Wszyscy świetnie się bawili.

WYJAZD DO MEDIATEKI

Dzieci z grupy V wybrały się na zajęcia do MEDIATEKI. Dzieci zapoznały się z wyglądem MEDIATEKI, dowiedziały się, w jaki sposób można wypożyczać książki oraz wzięły udział w zajęciach.

WYJAZD DO MOK

Grupa III wybrała się do MOK-u na spektakl "Porady Lisa Witalisa". Przedstawienie bardzo się podobało. Dzieci wróciły zadowolone.

KARMNIKI

Grupa I "Motylki" przygotowała karmniki dla ptaszków. Czas rozpocząć przygotowania do zimy.
22-10-2023

SPOTKANIE AUTORSKIE

Dnia 19 października dzieci z grup III i VI wzięły udział w spotkaniu autorskim z Małgorzatą Skibińską, bajkopisarką i autorką ilustracji do legend piotrkowskich. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanych utworów, a na koniec spotkania powstała wspólna praca przedstawiająca "smoka piotrkowskiego". Bardzo dziękujemy za wizytę!
22-10-2023

AKCJA CHARYTATYWNA

Pomaganie innym jest niezwykle ważne. Od najmłodszych lat uczymy się dbać o naszych "braci mniejszych". Od 18 października do 22 listopada zbieramy karmę dla zwierząt naszego piotrkowskiego schroniska. Pomagam bo umiem!
14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wszystkim pracownikom naszego przedszkola składamy życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podwjmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Dzieciom i rodzicom dziękujemy za pamięć.
05-10-2023

ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Dnia 4 października dzieci z grup III i VI wzięły udział w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez Zakład Usług Komunalnych HAK. Głównym celem zajęć było zachęcenie dzieci do segregowania śmieci oraz dbania o otaczający świat. Dzieci rozpoznawały materiały, z których wykonane były odpady, a następnie segregowały je do odpowiednich pojemników. Przedszkolaki świetnie współpracowały i z wielkim zaangażowaniem oraz radością uczestniczyły w zabawach ekologicznych.
30-09-2023

DZIEŃ CHŁOPAKA

Buzia Twoja uśmiechnięta,
w dniu radosnym Twego święta.
Przyjmij proszę te życzenia,
niech się spełnią Twe marzenia.
Ważna dzisiaj data taka,
bo to przecież Dzień Chłopaka!

W naszym przedszkolu nie zabrakło wrażeń z okazji Święta Chłopców. Grupy III i VI wzięły udział w WARSZTATACH EKSPERYMENTALNYCH. W grupach I, II, IV i V również nie zabrakło atrakcji. Były wesołe zabawy, konkursy. A wszystkie dzieci otrzymały upominki.
25-09-2023

WYJAZD DO MOK

Dnia 25 września dzieci z grup IV, V i VI wybrały się do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. "Szalone bajeczki z dziadunia teczki". Podczas spektaklu dzieci miały szansę wcielić się w rolę aktora, wejść na scenę, a także wykazać się kunsztem aktorskim. Wszyscy wrócili do przedszkola w doskonałych humorach.

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn