KIERMASZ WIELKANOCNY

KIERMASZ W
Nadchodząca wiosna i Święta Wielkanocne niosą nadzieję na lepsze jutro, radość i wiarę w drugiego człowieka, wzajemną życzliwość i zrozumienie. Czas przedświąteczny w naszym przedszkolu to czas radości, kolorów, przygotowywania ozdób, pisanek i poszerzania wiadomości na temat tradycji związanych z tymi świętami. Z tej okazji  w przedszkolu zorganizowany został „Kiermasz ozdób wielkanocnych”. Znalazły się na nim niepowtarzalne, ręcznie wykonane przez dzieci przy pomocy pań pracujących w przedszkolu oraz dzieci i rodziców ozdoby wielkanocne. Ozdoby były piękne, kolorowe, zrobione z różnych materiałów: włóczki, wydmuszek, papieru, krepiny itd. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na organizację z okazji Dnia Dziecka.