SPOTKANIE INTEGRACYJNE W GRUPIE II

received_731051195189583
Dnia 4 grudnia 2023 roku w naszym przedszkolu,  grupie II - BIEDRONKI - odbyło się pełne radości pierwsze spotkanie integracyjne z rodzicami. Dzieci z entuzjazmem prezentowały swoje umiejętności podczas recytacji wierszy, śpiewania piosenek i tańca. Rodzice również chętnie przyłączyli się do wspólnych zabaw. Wraz z dziećmi stworzyli kolorowe prace plastyczne "Renifer". Spotkanie to było nie tylko okazją do śmiechu i zabawy, ale także do refleksji dla rodziców. Karty obserwacji pozwoliły im zgłębić postępy swoich pociech, zrozumieć ich poziom rozwoju oraz docenić wkład przedszkola w edukację. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy mieli przyjemność skosztować poczęstunku, który został przygotowany przez rodziców. Spotkanie integracyjne z pewnością pozostawiło niezapomniane wspomnienia i wzmocniło więź między przedszkolem, dziećmi a ich rodzicami.