WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Slajd1
Drodzy Rodzice!

1 września 2021 roku rozpoczynamy nowy rok przedszkolny

Nasze przedszkole czynne jest od godziny 6:00 do godziny 16:30.

Oto kilka zasad obowiązujących w naszej placówce:
  • prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 8:30, w przypadku gdyby dziecko miało przyjść później -  po godz. 8:30, prosimy o kontakt telefoniczny  44 646-467-683.
  • do przedszkola przyprowadzamy  dzieci zdrowe, przez jednego, zdrowego rodzica.
  • rodziców przy wejściu do przedszkola prosimy o zdezynfekowanie rąk oraz założenie maseczki
  • do holu przedszkolnego mogą wejść 4 osoby, zachowując dystans społeczny, w stosunku do pracowników i innych rodziców oraz dzieci
  • dzieci z grupy I „maluszki” po przebraniu w holu, przekazywane są  personelowi, który zaprowadza dziecko do sali.
  • rodzice dzieci z grup II, III, IV, V, VI po przebraniu dziecka w holu przekazują je pod opiekę personelowi, tak jak miało to miejsce dotychczas.
  • prosimy wyjaśnić  dzieciom, żeby nie zabierały do przedszkola niepotrzebnych przedmiotów oraz zabawek.
  • prosimy,  przypominać  dzieciom o podstawowych zasadach higieny: unikanie dotykania oczu, nosa i ust, częste mycie rąk wodą z mydłem.
  • do przedszkola nie przyprowadzane są dzieci, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub pozostaje w izolacji.
 Te zasady podyktowane są troską o nasze wspólne zdrowie.