Przedszkole Samorządowe nr 19 w Piotrkowie Trybunalskim

OSTATNI KONCERT

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
koncert
Ostatni koncert filharmonii w tym roku przedszkolnym
W tym roku przedszkolnym po raz ostatni odwiedzili nas Pan Witek, który tym razem przyjechał z Panem  Kubą, którzy zabrali dzieci w niezwykłą muzyczną podróż. Przedszkolaki poznały obój – wyjątkowy instrument dęty drewniany – oraz dowiedziały się, jak ważną rolę pełni on w orkiestrze.
Nie zabrakło również świetnej zabawy. Dzieci z łatwością rozpoznawały melodie z popularnych bajek, a najwięcej radości wywołały zabawne muzyczne prezentacje przygotowane przez naszych gości.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania, które odbyły się w tym roku przedszkolnym. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciekawe muzyczne przygody oraz rozwijanie w dzieciach zainteresowania światem muzyki. Do zobaczenia!

 
powrót