SPOTKANIE Z PANEM POETĄ

spotkanie z poetą
W Miejskiej Bibliotece Publicznej bywamy ostatnio często. Przyjeżdżamy tam na lekcje biblioteczne, zwiedzanie, konkursy. Tym razem 21 maja 2022 roku grupa II i V przyjechała do Mediateki na spotkanie z Panem Poetą, a właściwie z Piotrem Reskim, bajkopisarzem, animatorem, autorem zabawnych rymowanek i opowieści z morałem dla dzieci. Pan poeta czytał nam napisane przez siebie książki, które wspólnie opowiadaliśmy. Ale to nie wszystko, w czasie spotkania były również zabawy ruchowe np. z chustą Klanza i najciekawszy punkt to przebieranie się według własnego pomysłu. Na koniec spotkania każde dziecko dostało skrzydła, które ozdabiało kolorowymi piórkami. Spotkanie z panem poetą bardzo nam się podobało.