Przedszkole Samorządowe nr 19 w Piotrkowie Trybunalskim

29 października grupa VI ,,Żabki" wybrała się na wycieczkę krajoznawczą. Zobaczyliśmy jak przyroda zmienia się na zimę. Zajęcia w plenerze sprawiły nam dużo radości.
18-10-2021

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dziękujemy za pamięć i życzenia oraz słodkie upominki.
Dnia 7 października grupa VI ,,Żabki" wybrała się na spacer do Parku im. księcia Jana Poniatowskiego. Obserwowaliśmy jak zmienia się przyroda gdy nadchodzi jesień.
Jakiś czas temu do naszego ogrodu zawitała jesień. Razem z wiatrem postrącała liście, orzechy i żołędzie. Wszyscy zbieramy te skarby do kącików przyrody. Dało się zauważyć, że " liściowe " szaleństwo ogarnęło wszystkich
29 września po raz kolejny obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola odzwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną, gdzie słuchały nastepujących opowiadań: "Uszy na sprzedaż", "Portret taty", "Marchewkowy tort", które czytane były przez seniorki i pracowników biblioteki. Przedszkolaki rozmawiały na temat przeczytanych utworów oraz wykonywały prace plastyczne. 
PRZEDSZKOLE TO MÓJ DRUGI DOM, BO - TAM SIĘ BAWIMY,
- TAM SIĘ UCZYMY,
- TAM JEMY I ODPOCZYWAMY TEŻ!
19-09-2021

ZABAWY W OGRODZIE

W PRZEDSZKOLU FAJNIE JEST !!

Zabawy na świeżym powietrzu to jest to, co przedszkolaki lubią najbardziej. Wspólne zabawy w ogrodzie przedszkolnym dostarczają nam wiele radości oraz sprawiają, że wzrasta nasza odporność i jesteśmy zdrowi. W czasie wesołych harców kształtuje się także nasza zręczność, zwinność, wytrzymałość i siła. 

 

Poniedziałek 27 czerwca 2022

Włodzisław, Cyryl, Bożydar