PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY....

WIOSNA
Po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających ptaków. We wtorek 21 marca wszystkie dzieci świętowały PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw, śpiewów, rozpoznawania odgłosów wiosny oraz rozwiązywania zagadek. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały  w wiosennym korowodzie i piosenkami oraz okrzykami przywoływały wiosnę. Ten dzień był z pewnością dla każdego przedszkolaka radosnym i niezapomnianym wydarzeniem.
Wiosna zagościła też w naszych salach. Dzieci posadziły cebuki i nasiona kwiatów, podlewają je i obserwują wzrost.