Kochane Przedszkolaki, dziś jest Wasz dzień, więc możecie tańczyć jak pingwiny, śpiewać jak papugi i rozrabiać jak małe małpy w zoo! Niech to będzie dzień pełen zwariowanych przygód!
Wszystkim małym odkrywcom w przedszkolu życzymy wspaniałego Dnia Przedszkolaka! Niech każdy dzień będzie dla Was przygodą pełną uśmiechu i radości!
Z okazji Dnia Przedszkolaka chcemy Wam życzyć, abyście każdego dnia budzili się z uśmiechem na twarzy, gotowi do nowych przygód i nauki. Jesteście niesamowici!
Wszystkim przedszkolakom życzymy, abyście rośli zdrowo, uczyli się szybko i nigdy nie tracili ciekawości świata. Szczęśliwego Dnia Przedszkolaka!
Przedszkole uczy i bawi - nasi mali artyści z grupy I tworzyli dziś swoje niepowtarzalne motylki, które będą nam przypominały o zasadach panujących w przedszkolu.
Grupa II - BIEDRONKI. Dzieci mają już za sobą pierwsze dwa tygodnie pobytu w przedszkolu. Są już coraz odważniejsze.
Ładnie bawią się zarówno w sali jak i na placu zabaw.
15 września dzieci z grupy 6 odwiedziły park MIKROKOSMOS w Ujeździe. MIKROKOSMOS to tematyczny ogród edukacyjno - rozrywkowy, który jako pierwszy na świecie dał oczom zwiedzających niezwykle realistyczne rzeźby owadów oraz mikroorganizmów. Dzieci były zachwycone okazami owadów oraz z zainteresowaniem słuchały o nich informacji. W czasie wolnym dokazywały także na placu zabaw.
15-09-2023

DZIEŃ KROPKI

15 września obchodzimy DZIEŃ KROPKI. Tak oto nasze przedszkolaki postanowiły uczcić ten dzień.
14 września udało nam się w towarzystwie węża wyjść na spacer i zobaczyć "zebrę". Uczymy się jak bezpiecznie się poruszać.
12-09-2023

TEATRZYK

Wraz z nowym rokiem przedszkolnym rozpoczęliśmy spotkania ze sztuką. 12 września przyjechali do nas aktorzy teatru WIDZIMISIE z przedstawieniem "Trzy małe świnki". Wszystkim dzieciom bardzo podobała się formuła teatru kukiełkowego, a treść i przesłanie budziły wiele emocji.
11-09-2023

NASZE PIERWSZE DNI

GRUPA I - MOTYLKI
Słodkie pożegnanie przedszkola przez grupę ,,Motylki " I "Biedronki"
 23 czerwca grupa ,,Motylki" oficjalnie pożegnała przedszkole. Wspominaliśmy, śpiewaliśmy, śmialiśmy się ale także ocieraliśmy łzy wzruszenia. Czas się rozstać, zaczyna się nowy etap w naszym życiu.

Sobota 24 lutego 2024

Józefa, Bogurad, Sergiusz, Maciej, Marek, Wieledrog, Ermegarda, Irmegarda, Montan